1. 1. září v 8.00hod. se všichni sejdeme na školním hřišti. Chvíli před osmou tam na Vás budeme s paní asistentkou čekat. Přivítáme se navzájem po prázdninách, uvítáme prvňáčky a půjdeme do třídy. Pokud si s sebou ponesete přezůvky, šatny máte tam, kde jsme měli minulý školní rok. Dostanete formulář o školním stravování, formulář do družiny a seznam zakoupených sešitů a učebnic. Zápisní lístek do družiny a přihlášku na obědy prosím donést hned druhý den, tzn. v pátek, 2. září. Učebnice , sešity a ostatní pokyny si rozdáme v pátek. Budu s Vámi ve třídě celé dopoledne, odpolední vyučování se ještě nekoná. Od pondělí, 5. září už pojedeme podle letošního rozvrhu. A budeme postupně zjišťovat, co jsme si zapamatovali 🙂 Ahoooj všem.