Pasování na čtenáře

Srdečné pozvání pro rodiče na krátkou závěrečnou slavnost – Pasování čtenářů plánujeme v úterý 22.6. od 10, 45 h na školní zahradě. Děti přednesou krátké básničky, přečtou úryvek ze Slabikáře a budou panem králem pasováni. Vše proběhne během poslední hodiny výuky. Pokud by pršelo, budeme ve třídě.

Výsledky PCR testů na SMS + POTVRZENÍ

Vážení rodiče, s laboratoří bylo domluveno, že na SMS rodičům budou zasílány všechny výsledky. Dle mých informací tato služba stále nefunguje. Snažíme se o nápravu… POKUD POTŘEBUJETE FORMULÁŘ O PRODĚLANÉM TESTOVÁNÍ, VYTISKNE VÁM HO (ORIGINÁLNÍ FORMULÁŘ Z LABORATOŘE SPADIA) ŘEDITEL ŠKOLY, PŘÍP. LZE ZASLAT MAILEM.

Týdenní plán od 31.5. do 4.6.

Do žákovské knížky jsme si zapsali akce v příštím týdnu: 1.6. – Den dětí bez výuky, stačí batůžek, svačinu a sport. oblečení. Uvidíme podle počasí – ráno bychom mohli začít hrami na hřišti a v 10, 00 h nám začíná avizovaný on line přenos divadelního představení z Divadla v Dlouhé, proto se přesuneme do třídy.…

SBĚR STARÉHO PAPÍRU

Od pátku 4. června do pátku 11. června bude přistaven v areálu školy opět kontejner na starý papír. Areál školy bude otevřen i přes víkend. V pátek 4. 6. bude kontejner přistaven okolo 8. hodiny. Prosím rodiče, aby nepřiváželi sběr před tímto termínem. V pátek 11. 6. bude odvoz opět okolo osmé hodiny.

KDO SE NEMUSÍ TESTOVAT?

po prodělaném onemocnění COVID 19 je ochranná doba 180 dnů, kdy se nemusí lidé testovat. Rodiče prosíme o doložení prodělaného onemocnění, poté dítě nebude testováno. nemusí se testovat ti, kteří mají 14 dní od aplikace druhé dávky očkování nebo kterým od aplikace dávky v jednodávkovém schématu uplynulo 14 dní nemusí se testovat ti, kterým od…

Týdenní plán od 24.5. do 28.5.

V pondělí 24.5. ráno v 7, 40 h po vpuštění do školy budou děti ve třídě /až všichni dorazí/ najednou absolvovat avizované PCR testy. Účast rodičů už není nutná – děti vkládají do úst malý váleček, po minutě vyplivnou do zkumavky a to je celé. Případné pozitivní výsledky jsou až po rozboru oznámeny rodičům elektronicky.…