Tento týden jsme si povídali o tom, že kdyby lidé nepracovali, nic by nebylo. A aby všechno bylo, existuje spousta pracovních profesí a na některé jsme si i zahráli. V pondělí na kuchaře, kde jsme vařili polévku a to žlutou šklebivou – po ochutnání se každý zašklebí a modrou přátelskou. Tu když ochutnáte, máte nutkání ihned pohladit svého kamaráda. V úterý pak jsme se stali zahradníky a nejen, že jsme vypěstovali kytičky, ale taky vyrobili senzační konvičky. Ve středu jsme „upekli“ mafiny a ve čtvrtek stavěli domy, které jsme si i vyprojektovali. V pátek pak jsme se stali programátory robotů a vyrobili si svůj notebook. Pilně jsme plnili předškoláka a taky cvičili a chodili na hřiště i na procházky. Týden utekl jako voda a tak hezký víkend přejí J. + P.

https://photos.app.goo.gl/quNKpmwVugdGmNy68