DISTANČNÍ VÝUKA

Odkaz na Webex

číslo schůzky: 2734 025 5518

..učení v mládí rytí do kamene, učení ve stáří malování do písku…

Vážení rodiče,

děkuji moc všem, kteří velmi rychle reagovali na zaplacení pracovních a procvičovacích sešitů. Králová

Vážení rodiče,

třídní schůzky plánované na 14. září 2021 proběhnou formou individuálních telefonických konzultací 14. a 15. 9. od 16.00 hod. – 18.00. hod. na tel. číslo 774 800 417.

Další termíny schůzek: 23. listopadu

18. ledna

12. dubna

21. června

Rozvrh šk. rok 2021/2022

Pondělí / AJ / ČJ / Vl / MA / ČJ /

Úterý / AJ / AJ / ČJ / MA / / Vv / ČJ /

Středa / INF / ČJ / PŘ / MA / Vl /

Čtvrtek / AJ / ČJ / MA / MA / / Pč / ČJ /

Pátek /plavání / Hv / ČJ /

Ostatní pokyny mají děti zapsané v „žákovských knížkách.“ Zítra, tj. první den plavání máme sraz v 7.45hod. před školou. Co s sebou je zapsáno v ŽK dětí.

ANGLICKÝ JAZYK k 14.10.2021

• Pupil´s book s. 21/ cv. 2 (čtení rozhovorů, gramatika, naučíme se nová slovíčka PB s. 135)
  • Workbook s. 19/ cv. 1, s. 20 + kopie příběhů dětí DÚ na 18.10.
  • 26.10. Halloween – dobrovolné masky, kostýmy, dekorace
  • Slovníček
  • Děkuji za spolupráci, Olga Kyselová

Vážení rodiče,

zitra začíná školní rok 2021/2022. Všichni si určitě přejeme, aby tento školní rok probíhal bez komplikací.

Všechny učebnice a sešity jsou už pro Vaše děti připraveny, nemusíte si dělat starosti. Příští týden Vám pošlu seznamy s cenami pracovních a procvičovacích sešitů, které budou děti potřebovat na výuku.

Jinak letošní rok bude tělesná výchova probíhat plaveckým výcvikem, tzn. že budeme jezdit každý pátek v 1. pololetí, počínaje 3. 9. ( již tento pátek!)do hloubětínského bazénu. Zítra rozdám dětem lístečky, na kterých mi potvrdíte, že Vaše dítě nemá žádné omezení a že se výcviku může zúčastnit. Pokud ne, je nutné donést lékařské potvrzení s odůvodněním. Nevztahuje se na období nemoci nebo po nemoci, kdy může být omluvenka od rodičů.

Vzhledem k tomu, že máme školu nově vymalovanou a ve třídách a na chodbách jsou nové podlahové krytiny, prosím o přezutí se světlou podrážkou do třídy již od zítřka, tj 1. září 2021.

Také zítra ráno proběhne testování žáků PCR testy bez přítomnosti rodičů. Pokud se dítě nebude testovat, musí mít doklad o prodělání nemoci Covid 19 nebo potvrzení o testování s příslušným datem.

Něco méně zajímavého : Hledáme nového zástupce z řad rodičů do Školské rady. Máte-li zájem, kontaktujte, prosím, pana ředitele. Děkuji.

Do pátku bude potřeba odevzdat potvrzené přihlášky do školní družiny a přihlášky do školní jídelny. Všechny tiskopisy zítra obdrží Vaše děti.

Přeji Vám všem hezké dny a polední hodiny prázdnin. Jaroslava Králová