ČJ – Opakovali jsme učivo 1. pololetí a připravovali se na pondělní 1/2 letní test

V učeb. jsme dokončili str. 43 a v PS str. 41, v Procvičování jsme na str. 21, v čítance na str. 58.

M – děti dnes dostaly na prohlédnutí 1/2 letní test v PS. V učebnici jsme na str. 68 a v PS na str. 45, Početník 1 je dokončen.

Připomínám od příštího pololetí je TV – zdokonalovací plavání, opět budeme jezdit do Hloubětína, takže zase připravit do tašky/pytle, igelitky/ plavky, čepici na plavání ručník, sprchový gel, osušku, hřeben, popř. žabky, krém a igel. pytel na obuv do skříňky. Všechny věci, prosím, podepsat lihovou fixou ! Začínáme v únoru – příští týden bych vám napsala, který den by to byl a s tím bude souviset i změna v rozvrhu na příští pololetí.

Kdo má zájem o osobní konzultaci 17.1. od 16 hod., prosím napište mi nebo volejte.