Poslední jarní týden jsme necestovali příliš daleko! Seznamovali jsme se s krásami a historií naší země-České republiky. Děti poznávaly státní symboly- vlajka, znak, poslechly si hymnu, na fotografiích shlédly hrady, zámky, velká města, řeky. Namalovaly si státní vlajku, z kostek postavily hl. město Prahu a dokonce zvládly nakreslit i Hradčany, Karlův most a orloj na Staroměstském náměstí, za což si zaslouží ohromný obdiv a pochvalu!! Při relaxaci jsme si pouštěly Vltavu od B. Smetany. Každý den jsme si povídali o staré Praze, o pověstech. Některé pověsti děti shlédly i na Magic boxu. Při vycházce jsme na kolodějském kopci pozorovali části Prahy, okolní vesnice a byla vidět i hora Říp. Autobusem jsme si vyrazili na výlet do Měcholup do Krtkova světa, kde si to děti moc užily.

https://photos.app.goo.gl/yeBLtUFUWPZXSqCg8