Podzim už je v plném proudu a na polích se to hemží traktory, proč? O to jsme si s dětmi celý týden povídali. Děti se seznamovaly s obilovinami a dalšími polními plodinami, s jejich využitím a jak jsou k životu důležité! Vytvářely krásné tematické obrázky, naučily se novou básničku „Na poli“. S dětmi jsme si četli pohádky a dokonce k nám opět zavítala „pohádková babička“, která dětem před odpočíváním přečetla hned pohádek několik. Nechyběly ani různé úkoly ve skupinkách, příprava předškoláčků do školy a v neposlední řadě pořádné protažení, cvičení, pohybové hry, tanečky a proběhnutí na čerstvém vzduchu. V pátek jsme ještě využili pěkného počasí a udělali si výlet MHD do Klánovického lesa, kde děti nacházely spoustu hub, pozorovaly zvířátka(kachny a veverku) a vytvořily domečky z přírodnin. Všem se moc povedly a proto si zasloužily sladkou odměnu.

https://photos.app.goo.gl/gBaWpxdqjQrZaHZ16