Byly – žily, za sedmero horami, za sedmero řekami hodné děti a ty chodily do žluté třídy. Celý týden si povídaly pohádky a to ty lidové, ale i krásné, právě vymyšlené. Taky celý týden pohádkově kreslily a přímo kouzelně plnily úkoly předškoláka. Cvičily, aby získaly svaly a sílu pro boj se všemi pohádkovými záporáky.

Protože počasí je pořád na draka, většinou jsme chodili na procházky po okolí. A když jsme byli na školní zahradě, zlomyslní skřítci nám ušpinili oblečení. Ještě že máme maminky hodné kouzelnice a ty to oblečení začarují zase na čisté. 🙂

Příští týden jsou ještě jednou pohádky, tak uvidíme, co nám přinesou. Zatím se na Vás těšíme v neděli na rozsvěcení vánočního stromečku. Děti umí krásnou básničku a koledu, bylo by škoda, kdyby ji v Kolodějích neslyšeli.

https://photos.app.goo.gl/UkGFnKcB94nMotMQA