Během tohoto týdne měly děti možnost se seznámit se starými lidovými zvyky a tradicemi. Připomněli jsme si MASOPUST a děti se seznámily s typickými masopustními postavami. Celý týden jsme prožívali radost a veselí . V úterý se ve školce konal karneval. Sešla se zde velká spousta nádherných masek, soutěžili jsme, tančili, hráli jsme hry a užívali jsme si přítomnosti jeden druhého. Celá akce byla velmi vydařená a děti si karnevalové dopoledne moc užily, kromě drobných odměn si domů odnesly i mnoho zážitků. Děkujeme rodičům za spolupráci při přípravě karnevalových masek i to, že všechny děti přišly v maskách, což napomohlo k vytvoření radostné atmosféry celého dopoledne. Ve středu nás navštívilo divadlo Žlutý kopec s pohádkou „Sněhová královna“. Opět jsme plnili Sokolíka, různé úkoly, naučili jsme se nové hry a četli spoustu pohádek k tématu. Nechybělo ani několik procházek po okolí školky a skotačení na školní zahradě.

https://photos.app.goo.gl/9wHqnX66rauu9NyU7