Paní Zima kraluje, ale nám přinesla jen studený vítr a mráz, sněhu jsme se bohužel za celý týden nedočkali a tak jsme si alespoň na kouzlení paní Zimy zahráli. Děti si vyráběly vločky, sněhuláky na několik způsobů, vyzkoušely si, jak se válí velké koule na sněhuláka, naučily se novou báseň „Paní Zima“, plnily ve skupinkách různé úkoly, poslouchaly spoustu zimních pohádek a hrály plno pohybových her se zimní tématikou. Předškoláci poctivě každý den dělali pracovní listy, které jsou den ode dne lepší a lepší- zaslouží si velkou pochvalu!! Také jsme měli možnost shlédnou výchovně vzdělávací program – Trable s Příšerkou, který byl o tom, jak naložit s trápením. Uvítali jsme i návštěvu divadélka Koloběžka se zimní pohádkou. Všichni si celý týden moc užili a byli moc šikovní!!

https://photos.app.goo.gl/B5Dv6qsuinhjFmAT8