ČJ – dokončíme opakování učiva, v učebnici str. 87, PS do str. 93

v pondělí 16.5. dostanou děti dom. úkol jako přípravu na závěrečný test, který napíšeme ve středu 18.5.

Čítanka do str. 69, Pohádky o dom. znameních – práce s deníkem

M – procvičování celé násobilky do 100, geometrie – přímky, úsečky, opakování času – hodiny, minuty, PS do str. 48

v úterý dostanou děti dom. úkol jako přípravu na závěrečný test, který si napíšeme ve čtvrtek 19.5.

PRV – Ze života včel – učeb. do str. 53, PS do str. 55, test 7 si necháme po škole v přírodě

AJ – Animals – PS str. 66 – 67, AB – dokončení ABC str. 32 – 33, test 8 také až po Švp

16.5. – prezentace Návštěva hmyzí říše – ve škole

Ve středu 18.5.máme také fotografování třídy – fotka za 45,-Kč. Kdo by chtěl sourozence, skupinku – za 35, -Kč, napište mi předem kdo s kým oboustranně.

Děti, které budou odjíždět na Švp, prosím nezapomeňte na posudky od lékaře/ už mám 3 vybrané/ a kopii kartičky ZP a před odjezdem bezinfekčnost.