• Prosím o zaslání informace do 12.4.2021, zda děti přihlášené do družiny budou mít o odpolední družinu zájem v době prezenční výuky (sudé týdny). Kroužky se nekonají, min. účast je 5 přihlášených čtvrťáků (nesmí se míchat třídy). Ranní družina není z hygienických důvodů možná.
  • Od 12.4. do 16.4. se učíme ještě přes Webex, pak pokračujeme takto každý lichý týden podle současného on-line rozvrhu.
  • Třídní schůzky 13.4.2021 v čase 18:00 – 19:30 se budou konat formou dobrovolných individuálních konzultací na telefonu. Pokud Vám tento čas nevyhovuje, využijte e-mail, prosím. Důležité informace najdete vždy na stránkách.
  • Všechny podrobné informace o ranním testování v pondělí a čtvrtek v 7:20 jsou v aktualitách od pana ředitele. Odkazy LEPU RAPID TEST: https://testovani.edu.cz/files/testovani-instruktazni-letak-lepu-6-4-21.pdf, video https://testovani.edu.cz/jak-na-to-ve-skole
  • V pondělí 19.4. si rozdáme vysvědčení za 1. pololetí (složku s sebou) a odevzdáte učebnici MAT 1. díl a učebnici VL modrou (zeměpisnou). Velké přestávky strávíme na školní zahradě/hříšti, oběd máme každý den v cca 11:20.
  • Těším se na vás, čtvrťáci!😃