Vážení rodiče, 

informuji vás, že v pondělí 27. 11. 2023 bude naše základní i mateřská škola uzavřena. 

Stávku vyhlášenou Českomoravským odborovým svazem pracovníků ve školství podpoří všichni zaměstnanci naší školy. 

Přehledně sepsané důvody stávky naleznete v letáku v příloze. Věřte, že primárním důvodem ke stávce není výše učitelských platů. Chápeme, že vám rodičům zřejmě způsobíme komplikace, ale jistě vám záleží na budoucnosti vašich dětí a jejich kvalitního vzdělávání a naše rozhodnutí stávkovat pochopíte.

Jde nám hlavně o zachování a možnost zvyšování kvality vzdělávání, umožnění práce s talentovanými, možnosti podpory pro ty, kteří to ve školách potřebují. Nesouhlasíme se snižováním finančních prostředků na platy nepedagogických pracovníků a snižování počtu asistentů na školách. 

Děkuji za pochopení

Hlaváčová Tereza