Celé dva týdny byly laděny do voňavého , i trošku sychravého podzimu. Jakými barvami pan podzim maluje a zdobí přírodu? Co se děje s přírodou na podzim? O tom všem jsme si v prvním kratičkém tématu povídali, ale hlavně jsme si vyzkoušeli, jakou má pan podzim práci s barvami, děti tvořily různé podzimní obrázky, také zpívaly, cvičily a hrály různé hry. V druhém tématu jsme si povídali nejen o dracích papírových a pohádkových, ale i o změnách v přírodě, o počasí, kdy nám pomáhá a kdy škodí. Děti plnily různé úkoly ve skupinkách, tvořily obrázky, plnily Sokolíka, při kterém rozvíjely své pohybové dovednosti, učily se nové básničky o dracích, poslouchaly podzimní pohádky a naučily se nové pohybové hry. Samozřejmě předškoláčci nezaháleli!! Každý den museli splnit nelehký úkol, který se všem vždy povedl (mají od nás velikánskou pochvalu!!) . Každý den jsme zakončily pobytem venku, kde děti stavěly z přírodnin domečky pro ježečky.

https://photos.app.goo.gl/3sy4MqE2Ddb8mwnJ8