Chválím vás většinu za obalené a podepsané pomůcky a přinesené peníze za PS. Vybrali jsme ve škole všechny 2. díly, které zatím nepoužíváme. Od pondělí už se budeme učit podle rozvrhu. Opět začnou dom. úkoly – každý den čtení a v PO, ST ještě přepisy nebo písanka a v ÚT, ČT ještě matematika. V PÁ nebude žádný úkol.

ČJ – budeme opakovat psaní všech probraných písmen, vyprávět zážitky ve větách a procvičovat čtení složitějších slov

V učebnici se posuneme do str. 7 a v PS do str. 7. V písance 6 napíšeme str. 1 – 5.

M – budeme opakovat číselné řady, porovnávání a numerické operace do 20 – o x větší, menší

V PS velkém se posuneme na str. 3 a v malém PS do str. 3

PRV – téma Škola, školní rok, bezpečná cesta do školy

učeb. str. 2 – 4, PS str. 2 – 4

AJ – začali jsme přivítáním Welcome a pokyny Orders – sit down, open your book,….. v našem PS str. 4 – 5

budeme stále procvičovat a přidáme ještě další pokyny

slovíčka na procvičování ke každé lekci najdete na konci PS od str. 87, na různé kopie, obrázky by se hodila

nějaká uzavírací kapsa jako byla na písmenka v 1. třídě

VV a TV – od 6. 9. už začneme používat všechny pomůcky – připomínám v TV potřebujeme obuv dovnitř i na ven.