Dobrý den, vážení rodiče,
dnes jsme dělali:
MA – zkoušení písemného sčítání – chat – učeb. 3. díl str. 5/25 druhá polovina cvičení ( 17 jedniček, 3 dvojky)      – zkoušení písemného odčítání – chat – učeb. 3. díl str. 5/27 druhá polovina cvičení ( 9 jedniček, 1 jedna mínus, 7 dvojek, 3 pětky)      – oříšek – 2. díl učebnice str. 58/5 (14 jedniček)GEO – učeb. 2. díl str. 48/2a, b – společně ústně         – výklad – vzájemná poloha dvou polopřímek na jedné přímce viz. příloha         – do sešitu – společné rýsování opačných polopřímek, ležících na jedné přímce – viz. příloha
DOMÁCÍ ÚKOL: uče. 3. díl str. 3/1
ČJ – ústní zopakování rozdílu věty jednoduché a souvětí     – společné zopakování rozdílu věty jednoduché a souvětí viz. odkaz nížehttps://www.onlinecviceni.cz/exc/test_exc.php

    –  nová látka – Větné vzorce souvětí – společně ústně učeb. str. 13/3, pak výklad viz. příloha    – pracovní sešit str. 73/9
DOMÁCÍ ÚKOL: učeb. 13/4
Děkuji za spolupráci.
Hezký den.
Klára Popelková