Dobrý den, vážení rodiče,
dnes jsme dělali:
MA – zkoušení chat – pamětné sčítání 3. díl učeb. str. 4/14 (18 jedniček, 1 dvojka, 1 pětka)      – zkoušení chat – pamětné sčítání 3. díl učeb. str. 4/19 (12 jedniček, 5 dvojek, 2 pětky)      – pro rychlé děti oříšek – 2. díl učebnice 57/3 (zdolalo 8 dětí – 8 jedniček)      – nová látka – dělení se zbytkem – viz. příloha (některé děti se chytaly pěkně, bude to chtít čas  a trénink)      – jedna sada příkladů na dělení se zbytkem na níže uvedeném odkazuhttps://skolakov.eu/…htm
      – 3. díl učeb. str. 3/3 – společně do sešitu
ČJ – zkoušení určování mluvnických kategorií sloves (8 jedniček – dnes se hlásili dobrovolníci, v pondělí pokračuji ve zkoušení)     – učeb. str. 13/1 společně – ústně     – pracovní sešit str. 9/2, 10/4
PRV – učeb. str. 29, 32        – pracovní sešit str. 26/2a, b – společně
DOMÁCÍ ÚKOL: do pátku 26. 3. prosím poslat na WA či email – učeb. str. 32/2a,b,c + pracovní sešit str. 26/3a,b
Děkuji za spolupráci.
Přeji hezký víkend.
Klára Popelková