Dobrý den, vážení rodiče,
dnes jsme dělali:
MA – zkoušení dělení se zbytkem 2,3 – chat – viz. příloha Word (19 jedniček. 1 tři mínus)      – oříšky pro rychlé děti – učeb. str. 60/4 (7 jedniček), učeb. 60/9 (4 jedničky)      – učeb. str. 12/21 – společně ústně      – procvičování dělení se zbytkem 3 – viz odkazhttps://www.onlinecviceni.cz/…php
      – učeb. str. 10/19 – společně do sešitu – viz. příloha
DOMÁCÍ ÚKOL: učeb. 12/23 (slovní úloha – zápis, výpočet, odpověď)

 ČJ – zkoušení – vzorce souvětí – viz. příloha (3 jedničky, 2 jedna mínus) – zítra vyzkouším posledních 5 dětí     – učeb. str. 18/4 – společně ústně     – prac. sešit str. 15/3 – samostatně – společná kontrola     – prac. sešit str. 15/4 – společně     – prac. sešit str. 15/2 – na malou jedničku do chatu (12 jedniček)
DOMÁCÍ ÚKOL: učeb. str. 19/3 (přepsat básničku, slovesa podtrhnout vlnovkou, rýmy podtrhnout rovně)

Děkuji za spolupráci.
Hezký den.
Klára Popelková