Vážení rodiče,

na základě nařízení vlády zůstane naše mateřská škola uzavřená ještě dva týdny po jarních prázdninách. Od pondělí 8. 3. budete mít vy a hlavně děti k dispozici na našich nových webových stránkách (zs-kolodeje.cz) a ve svých emailech připravené aktivity. Vzhledem k tomu, že pro předškoláky (poslední rok před nástupem do ZŠ) je distanční vzdělávání povinné, žádáme Vás o zasílání splněných předškoláckých úkolů na email, případně fotografie, jak dítě úkol plní. V případě, že se předškoláci nebudou moci distanční výuky účastnit, je nutné jejich nepřítomnost omluvit. Pro mladší děti jsou aktivity dobrovolné, ale budeme moc rádi, když se zalíbí a vám, rodičům, třeba pomohou děti na chvíli zabavit. Uvítáme fotografie, případně videa, jak děti aktivity plní.

Kroužek logopedické prevence bude probíhat pro přihlášené děti online, budu kontaktovat rodiče dětí individuálně. 

Přeji Vám klidné dny
Tereza Hlaváčová