První jarní týden byl u nás ve školce provoněn probouzející se přírodou a kytičkami. S dětmi jsme si procvičovali názvy některých rostlin a kytiček, opakovali jsme si, co potřebují k životu, jak o ně pečovat. Děti se naučili novou písničku s tanečkem, hrály spoustu pohybových her, kreslily tulipány a aby si od práce trošku odpočinuly, přijelo k nám i divadlo s pohádkou „Princezna na hrášku“. A jak takový hrášek nebo fazole klíči jsme si dokonce vyzkoušeli: zahráli jsme si na zahradníky, děti si vyrobily květináčky a zasadily fazole! A protože jsou to šikovní zahradníci a vědí, jak o fazoli pečovat, těšíme se, až nám pošlete fotografie, jak fazolky rostou!!

Nezanedbávali jsme ani přípravu do školy a každý den plnili předškoláčky! Samozřejmě nechyběl ani pobyt venku na sluníčku, které jsme si všichni užívali plnými doušky!!

https://photos.app.goo.gl/qesYvbYfsnaeaKya9