Dobrý den. Celý týden jsme si povídali o kytičkách a o tom, jak se nám příroda s jarem mění a krásně kvete, jaké kytičky máme doma a které rostou třeba na louce. I když nám tento týden počasí nepřálo, neztratili jsme dobrou náladu a místo sportování venku jsme spíš vyráběli – věneček s vílou Amálkou, tulipány pomocí vidličky, hráli hry a sportovali ve školce, poslouchali pohádky. V pondělí k nám dokonce přijelo u dětí velmi oblíbené divadlo “ Koloběžka“ s pohádkou “ Na návštěvě u broučků“.

I menší děti si vyzkoušely, jak těžké je být předškolákem při vypracování úkolu a také jsme si zahráli pomocí scének, jak se chováme u stolu, jak by se měli chovat kluci k holkám a kamarádi mezi sebou. Jestlipak si některý malý muž vzpomene a pustí maminku do dveří ? 🙂

https://photos.app.goo.gl/6SXKKKTQ7QX7b9ng6