Tento týden jsme si v tématu užili zvířátka na všechny způsoby. Četli jsme si o nich pohádky, poznávali je, hledali kdo ke komu patří a jak se jmenují zvířecí maminky, tatínkové i miminka, co rádi baští a jak o ně pečujeme. Proměňovali jsme se ve zvířátka při cvičení i hraní her. Malovali jsme je, zpívali jsme o nich písničky a naučili se básničku.

Taky jsme objevili medvědí matematiku. Sčítali i odčítali jsme je podle barev, skládali vlevo, vpravo i doprostřed, zkoumali, které barvy máme nejvíc a které nejméně. Nakonec jsme je spojovali do domečků po třech. Ale nebojte se. Ne najednou, ale každý den trošičku. Kromě úterý. To jsme totiž byli na výletě na Starých Hradech. Fotky z výletu mají své album.

Hezké volné dny. A na ty, co jedou na školu v přírodě, se s paní učitelkou Pavlínou těšíme v pondělí u autobusu. S ostatními za týden ve školce. 🙂

https://photos.app.goo.gl/czJBKSz23tGQKn3b9