Pomůcky na VV a PČ od 6.9.2022

Vážení rodiče, opakovaně nemělo dost dětí v úterý pomůcky na VV a PČ, proto aktualizuji seznam zveřejněný na Vašem třídním webu 20.7.: Prosím o kontrolu a doplnění výtvarného kufříku: anilínky/vodovky, tempery, paleta, hadřík, štětce různé tloušťky, české voskovky, fixy + černý tlustý fix, lepidlo, Herkules, špejle, černá tuš, noviny, kelímek na vodu, ochrana lavice a…

Čertíku Bertíku, co to neseš v pytlíku?

Druhý adventní týden byl ve školce byl plný zábavy a překvapení. Pondělní dopolední program s názvem „Rej čertíků a andílků“ byl plný zábavných úkolů i tancování. Závěrečná nadílka Mikuláše, čertů a andělů v podání dětí ze školy naladila všechny do předvánoční atmosféry. Zpívali jsme vánoční písničky, kreslili a vyráběly jsme obrázky s mikulášskou tematikou a…

5.12. – 9.12. 2022 „Čertíku Bertíku co to neseš v pytlíku“

Hned na začátku týdne přišlo do školky plno čertíků a andělů. Děti dorazily v krásných maskách a během čekání na Mikuláše si užily spoustu zajímavých úkolů a tance v multifunkčním sále. Nakonec Mikuláš opravdu přišel a sním andělé, ale i čerti. Děti byly statečné, zazpívaly písničku o Mikulášovi a dostaly zaslouženou nadílku. Celý týden jsme…