Prezenční výuka 4. třídy od 19.4.2021 každý sudý týden

Prosím o zaslání informace do 12.4.2021, zda děti přihlášené do družiny budou mít o odpolední družinu zájem v době prezenční výuky (sudé týdny). Kroužky se nekonají, min. účast je 5 přihlášených čtvrťáků (nesmí se míchat třídy). Ranní družina není z hygienických důvodů možná. Od 12.4. do 16.4. se učíme ještě přes Webex, pak pokračujeme takto…

Pozor, červená

DOBRÝ DEN ZASÍLÁME AKTIVITY PRO DĚTI OD 12.4. – 16.4. TÉMA: POZOR, ČERVENÁ Ahoj děti. Je duben, jarní měsíc, ale zároveň také měsíc bezpečnosti. Tak bychom si měli připomenout, jak se chovat a jaká pravidla dodržovat. Pokus se rodičům odpovědět na otázky. Víš, jak se máš chovat, když jdeš po chodníku? Co by se mohlo…

AKTIVITY PRO DĚTI NA TÝDEN OD 12. 4. DO 16. 4. 2021, TÉMA: POZOR ČERVENÁ

Ahoj děti, máme pro vás připraveny další aktivity pro tento týden! Začíná být hezké počasí a určitě vás láká vyrazit ven za kamarády na hřiště, vzít kolo či koloběžku a jet s rodiči na výlet. Jaká pravidla však musíme dodržovat? O tom bude tento týden: POZOR ČERVENÁ!Spolu si připomeneme, jak se máme chovat na silnici a…