Nový školní rok

Vážení rodiče třeťáků, dnes jsme si s paní učitelkou Šťovíčkovou symbolicky předali štafetu u Vašich dětí. V druhé polovině srpna budou nové odkazy na třídní webové stránky 4.A, kde najdete aktuálnější informace k novému školnímu roku. Na ČJ dětem, prosím, kupte 3 sešity 523, na MAT a AJ sešity dětem pořídím. Výtvarný kufřík zachovejte. Přeji…

Anglický jazyk k 26.6.2022

Děkuji Vám za celoroční příjemnou spolupráci a přeji Vám i dětem hezké prázdniny plné zajímavých zážitků. Olga Kyselová Učebnice jsme odevzdali upravené a čisté ve středu 22.6.2022 na poslední AJ. Kdo chyběl, dodá Pupil´s book v co nejkratším termínu do 29.6. Děkuji. Ve Workbooku si děti můžou dobrovolně dodělat nedokončené úkoly, zůstane Vám už doma.…

Nový školní rok

Vážení rodiče třeťáků, dnes jsme si s paní učitelkou Šťovíčkovou symbolicky předali štafetu u Vašich dětí. V druhé polovině srpna budou nové odkazy na třídní webové stránky 4.A, kde najdete aktuálnější informace k novému školnímu roku. Na ČJ dětem, prosím, kupte 3 sešity 523, na MAT a AJ sešity dětem pořídím. Výtvarný kufřík zachovejte. Přeji…

30.6.

Vážení a milí rodiče, děkuji za spolupráci v letošním školním roce a přeji krásné léto, dloooooouhou dovolenou, klid a pohodu 🙂 Kdybyste objednávali nějaké aktivity na příští školní rok, podávám informaci k rozvrhu. Pondělí a středa do 12,30; úterý a čtvrtek do 13,50 a v pátek 11,35. Mějte se nejlépe, jak to půjde, a v…

Poděkování

Vážení rodiče, děkuji všem za příjemnou tříletou spolupráci. Vaše děti opouštím nerada, ale nedá se nic dělat, takový je život. Budu si zvykat na další dětičky a rodiče. Doufám a přeju si, že budou také tak super jako byla parta „Ačka“.Děkuji za krásné dárečky a květiny, děkuji i dětem, které pro mě vlastnoručně dárek vyrobily…

Závěrečné rozloučení

Vážení rodiče, děkuji za vaši přízeň a podporu, věřte, že to my učitelé potřebujeme a přeji vám i dětem úžasné prázdniny! Děkuji také za milé dárky a květiny, budou mi připomínat naši veselou třídu. Děti si o prázdninách mohou psát prázdninový deník, aby nám v září mohly vyprávět a dostaly domů Čtenářský deník s návodem,…

Výsledky ankety o školním stravování

Školská rada děkuje všem rodičům za ochotu a svědomité vyplnění anketního dotazníku. Výsledky lze rozdělit na dvě části. Rodiče jsou spokojeni s kvalitou a chutností jídel, problémem přetrvává volba druhých jídel, která je využívána minimálně. Na červnovém jednání školské rady proběhla diskuse i za přítomnosti vedoucí školní kuchyně a ředitele školy. Paní vedoucí informovala, že budeme…