Poděkování a rozloučení 😥

Děkuji Vám za milou tříletou spolupráci, vážení rodiče, a přeji Vám i dětem krásné léto, veselé zážitky a hlavně zdraví. 1. září budu na naše už bývalé páťáky myslet, aby vykročili pravou a aby se jim na nových školách dařilo a líbilo. S úctou, Olga Kyselová Neupravená videa z představení 23.6. pošlu na vyžádání, nechci…

Poslední den školy

Zítra budeme mít tradičně jednu hodinu. Pokud jste děti nepřihlásili do ŠD a nevyzvednete si je, prosím, ať mají lísteček, že odcházejí samy. Děkuji. Milí rodiče, děkuji za spolupráci v našem druhém nelehkém školním roce a přeji krásnou dovolenou. Těším se na shledanou 1.9. 🙂

AJ

Poslední hodinu AJ v pátek jsem s dětmi dokončila celou učebnici, v prac. sešitě jsme nedodělali poslední stranu , která je opakováním všeho učiva za celý školní rok a současně jsem dětem rozdala závěrečný test za celý školní rok, který si doporučuji doplnit jako přípravu do čtvrté třídy. Dětem přeji příjemné prázdniny a nebát se…

Sportovní den 28.6.

Zítra v pondělí půjdeme s dětmi do sport. areálu v Kolodějích/ u fotbalového hřiště/ a budeme soutěžit ve sport. disciplínách/ slalom s míčem, skoky v pytlích,…/ Prosím batůžek, sport. oblečení a obuv, svačinu, dostatek pití a pokrývka hlavy. Návrat na oběd v 11, 35 h. V úterý 29.6. – úklid pomůcek ve třídě, velkou tašku…

Poděkování a rozloučení 😥

Děkuji Vám za milou tříletou spolupráci, vážení rodiče, a přeji Vám i dětem krásné léto, veselé zážitky a hlavně zdraví. 1. září budu na naše už bývalé páťáky myslet, aby vykročili pravou a aby se jim na nových školách dařilo a líbilo. S úctou, Olga Kyselová Neupravená videa z představení 23.6. pošlu na vyžádání, nechci…

Prázdniny volají – žluťásci

Tento týden se nesl ve znamení prázdnin a tak jsme si vyzkoušeli, co všechno můžeme o prázdninách dělat. Sportovali jsme venku i uvnitř, rozdávali medaile, rozloučili se s předškoláky, taky za námi bylo divadlo „Koloběžky, které je u dětí velmi oblíbené. Na melodii „Piráti z Karibiku“ bubnovali na židle, vyrobili kytary a poseděli u ohýnku.…